Betcup Genel Bonus Kuralları

Bonuslar kumar severlerin en sevdiği şeylerden birisidir. Kullanıcılar bir siteye üye olurken ilk dikkat ettikleri şey budur diyebiliriz. Bu site çok fazla promosyon veren sitelerden birisidir. Tabi ki bu kadar çok vermesine karşın Betcup genel bonus kuralları bulunmaktadır.

Bu kurallara uyduğunuz zaman bonuslarınızı aktif edebilirsiniz. Aksi takdirde bonustan faydalanamazsınız. Birçok bonus türü bulunmaktadır. Bu sayede site her geçen gün kullanıcı kitlesini arttırmaya devam etmektedir. Bonusların belirli bir başlangıç ve bitiş tarihi bulunur. Yalnızca bu tarihler içinde kullanabilirsiniz. Süresi biten bonus sayfadan silinir ve bir yenisi eklenmektedir.

Bazı özel promosyonlarda veya doğum günlerinizde site yönetimi size bilgilendir mesajı yollamaktadırlar. Bonusunuzu canlı destek hattına bağlanarak talep edebilirsiniz. Bazı özel durumlar bulunur bu durumlarda bonusunuz aktifleştirilmeyebilir. Ya da bonustan kazandığınız tutarları çekeceğiniz zaman site yönetimi şartları yerine getirip getirmediğinize bakar eğer getirmediyseniz, paranızı çekemezsiniz.

Betcup Giriş

Betcup bahis sitesinde şuanda toplamda 14 adet bonus kuralı bulunmaktadır. Bu kurallar zamanla değişkenlik gösterebilir bu yüzden ara sıra kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu kurallardan bazılarını sizler için bu yazımızda açıklayacağız :

 • Bonuslarınızı birleştiremezsiniz. Aktif olan bir bonusunuz var ise çevrim şartı tamamlanmadan yeni bir bonus talep edemezsiniz.
 • Bonusunuzu aktifleştirdikten sonra iptal edemezsiniz yalnız para da ana para veya bonus hiç kullanılmadıysa eğer iptal edilebilmektedir.
 • Bonusunuzu talep etmeden önce birden fazla yatırım yapılmış ise yalnızca son yapmış olduğunuz yatırım için bonus talebinde bulunabilirsiniz.
 • Para çekme işlemi yaptıktan sonra yeni bir bonus aktifleştirebilmeniz için bir gün (24 saat) geçmesi gerekmektedir.
 • Kullanıcının bonusları kötüye kullandığı tespit edilirse site yönetimi bu bonusu iptal etme hakkına sahiptir.

Betcup Giriş

 • Türkiye içerisinde bazı illerde bonuslar kısıtlı olarak kullanılmaktadır. Bu illeri Betcup giriş adresine bağlanarak öğrenebilirsiniz.
 • Bonusunuzu aktifleştirdikten sonra 30 gün içerisinde çevrim şartını sağlamaz iseniz otomatik olarak bonusunuz silinecektir.
 • Bonusları talep ederken site yönetimi istediği zaman belge talebinde bulunabilir. Belge girilmemesi durumlarında bonusunuzu alamazsınız ve hesabınıza geçici olarak kısıtlama gelebilmektedir.
 • Kazandığınız tutarları bir gün içerisinde maksimum üç kez çekebilirsiniz.
 • Döviz üzerinden yatırım yapıyorsanız eğer o gün ki döviz miktarına göre paranız belirlenir.
 • Aynı IP adresinde bulunan kişiler veya aynı aile fertlerinden yalnızca birisi bonustan faydalanabilmektedir.
 • Site yönetimi istediği zaman bonusu iptal etme, durdurma veya kötüye kullanım fark edilirse bonusunuzu veya bonustan kazanmış olduğunuz kazancı geri alabilir.

Sizde daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz Betcup23 adresine sayfamızdaki link üzerinden sorunsuz erişim sağlayabilirsiniz.

Bunlarda Var

betcup betcup giriş betcup güncel giriş betcup giris betcup güncel bet cup betcup giriş güncel …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir